Apie mus

s_xxl_logo_kvadratas.png

S-XXL.LT - tai Elektroninė parduotuvė, kurioje stengiamės Jums pasiūlyti apatinį trikotažą, atitinkantį geriausią kainos ir kokybės santykį. Kruopščiai dirbame, kad atrinktume dailius bei patogius modelius iš patikimų gamintojų. Tikriname audinių ir pasiuvimo  kokybę deramės su tiekėjais, kad galėtume pasiūlyti priimtinas kainas. Linkime smagiai praleisti laiką naršant mūsų el. parduotuvėje.

Mes, tai veržli komanda, orientuota į kliento poreikius. "Nesivaikome" didžiulio pelno, stengiamės, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas galėtų įsigyti kokybišką, sveiką ir patogų apatinį trikotažą už priimtiną kainą. Dirbame jau ne vienerius metus, pradėjome sunkiai, turėdami individualios veiklos pažymas, po truputį augome, kol tapome viena pagrindinių apatinio trikotažo elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Pagal galimybes, dalyvaujame ir socialiniame gyvenime. Pastarasis mūsų iššūkis - "Aprengti" kontraversiškai vertinto LNK televizijos projekto "Dydžio (r)evoliucija" dalyves. 

dr.png

Nuo 2018 rudens klientams pasiūlėme ir dar vieną naujovę, - ant išsirinkto drabužio, norimoje vietoje išsiuvinėjame pageidaujamą užrašą ar emblemą.

Parduotuvę administruoja:

UAB In Ultimo,

į/k 302676546

PVM kodas: LT100011332111

Reg, Adresas: Strazdų g. 1, Gaižėnėliai, Kauno raj. Lietuva 

Tel.: +37067137037